Obchod

AXIÁLNE SCX24 Západka Rock Crawler 1/24 4WD RTR Červená 0 thumb
AXIÁLNE SCX24 Západka Rock Crawler 1/24 4WD RTR Červená 1 thumb
AXIÁLNE SCX24 Západka Rock Crawler 1/24 4WD RTR Červená 2 thumb
AXIÁLNE SCX24 Západka Rock Crawler 1/24 4WD RTR Červená 3 thumb
AXIÁLNE SCX24 Západka Rock Crawler 1/24 4WD RTR Červená 4 thumb
AXIÁLNE SCX24 Západka Rock Crawler 1/24 4WD RTR Červená 5 thumb

AXIÁLNE SCX24 Západka Rock Crawler 1/24 4WD RTR Červená

€142.34

Štítky: axiálne scx24, orangemom, axial scx10, scx10, shikamaru, scx24, auto rastar, modbus tcp, 79mm, 110 crawler.

  • - Kód: w1047
  • - Skladom
  • Kategória: zľava

Auto SCX24 Západka RC Crawler Červená

Na SCX24 Západka 4WD Je Prvý Axiálne off-road v mierke 1/24 . S Menej ako 8 " dlho , To je ideálna platforma pre vonkajšie alebo vnútorné zážitky, ako to ponúka výroby zmontované jednoduchosť, rozsah vzhľad a bezpečné zaobchádzanie na akúkoľvek cestu. Funkcie Axiálneho SCX24 Západka 1/24 Zahŕňa 3 Kanálový rádiový systém ESC a vysielač batérií . Zahŕňa Motora a vstavaným LiPo batérie . Dynamit 88T kartáčovaný elektrický motor zabezpečuje právo množstvo krútiaceho momentu na pomoc ascend strmé náušnice. To je spojený so ocele motorových držiaku, aby ohýbanie na minimum, čo pomáha chrániť prevodovky. DYNAMITE 88T kartáčovaný MOTOROVÝCH Reálne Telo Červené úzky postoj rock tracker. Roll klietky Lisované s realistické svetlo bar. Realistický obrázok vodiča a mnoho ďalších rozsahu detaily. Kolesá KMC XD229 Machetes Oficiálne licencované sú legendárny v off-road svete. Sú formované v čiernej a funkciou pôsobivý rozsahu detaily, napriek malej mierke. Na Nitto Chodník Grappler pneumatiky M / T Oficiálne licencované (S30 zlúčenina, veľký blok behúňa) ponúka fantastickú kombináciu off-road výkon a udržať vynikajúce pokoj pre použitie na ceste. Kolesá KMC XD229 MAČETU a NITTO CHODNÍK GRAPPLER M / T pneumatiky 4WD plný úväzok. Predné pozastavenie 3 odkazy A Zadných kolies 4 odkazy Poskytujú Optimálne Riadenie . Pozastavenie geometrie používa 4 odkaz dizajn na zadnej, ktoré je optimalizované pre Zníženie osi smer a torzia . Máme zahrnuté aj ďalšie pozastavenie odkazy na nastavenie dĺžky rázvor. Zadné odpruženie 4 odkazy Obsahuje dve LED svetlá na predný nárazník Na jazdu v noci. Ďalšie LED svetlo port v ESC umožňuje pridať svetlá. LED OSVETLENIE ZABUDOVANÉ Prenos výstroj skrutkových Na prednej a zadnej nápravy vytvára vzdialenosť na ďalšie zem, zlepšuje na vysokej pastorkom nápravami. Predné a zadné rozdiely každý obsahuje nekonečné skrutiek a skrutkových výstroj konfigurácia získať moc nápravy a vytvoriť väčšiu vzdialenosť k zemi. GEARS Koľajniciach realistické Oceľový rám Pridať silu . Ako SCX10 1/10 rozsahu platforma, SCX24 šasi funkcie robustné a odolné C-kanál rám koľajnice, aby všetko neporušené a vyrovnané. Oceľ C Kanál podvozok rám koľajnice Ocele, predné a zadné nápravy , predné pne a kosti poskytujú pevnosť a trvanlivosť. OCEĽOVÉ HRIADELE ODOLNÉ Prednej a zadnej hnacie hriadele sú zárezom a s rukávmi povoliť Maximálne Jazda na pozastavenie pri zachovaní energie kolies.

PRENOS HRIADEĽ ROZDELENÉ prednej a zadnej nápravy pozostávať z návrhu dvojdielne lisované plastové pevný hriadeľ . Pre optimálnu manipuláciu, SCX24 pozastavenie funkcie predných konfigurácia tri odkazy a zadné štyri odkazy. Predné a zadné pevné nápravy tlmičom cievka S simulovať zásobník a odolné plastové pozastavenie odkazy Ponúkajú osvedčené axiálne presuňte výkon .

TLMIČE sú Namontované tesne nad prednou nápravou je Servo Axiálne AKO-1 , S ochranným servo, ktorý umožňuje presnosť Riadenia , Zatiaľ čo poskytovanie výstroja ochranu v prípade džem alebo vplyv. SERVO AXIÁLNE AKO-1 skutočnosť, že SCX24 je menšie neznamená, že vlastnosti by mali nasledovať ich príklad. Č shell telesá našli sa tu, namiesto toho, prenos voľne otáča cez Kazetu ložiská s krytom na celom vozidle . GUĽKOVÉ LOŽISKÁ KOMPLETNÝ RC Crawler prehľad SCX24 Západka 1/24 4WD RTR

Na SCX24 Západka 4WD Je Prvým SUV Axiálne V mierke 1/24 . S Menej ako 8 " dlho , To je ideálna platforma na prepravu na vaše prechádzky, tábory a ďalšie vonkajšie a vnútorné Zážitky, ktoré ponúka factory montáž jednoduchosť, rozsah vzhľad a bezpečné zaobchádzanie na akúkoľvek cestu.

Dokonca aj nové modely, ktoré prinášajú SCX24 šasi bude dobre vybavené vyrovnať sa s náročnou obrázky a náročné trate. Ako väčšie SCX10 II šasi, táto menšia verzia používa mnoho oceľové komponenty , Z C-kanál rám zábradlie na predné a zadné nápravy a kostí. Aj na horských, Skalnaté a púštny terén, má Silu, aby tlačí dopredu a nahor .

Pre viac spoľahlivú manipuláciu, SCX24 šasi funkcie s Tri-link predné uspension A Zadné zavesenie štyroch odkazy . Kombinácia tlmičov a tiež vo zvitkoch a odolné plastové pozastavenie odkazy ponúka Axiálne-hodné sledovania výkonu Aj na tomto malom meradle. Konfigurácia červ výstroj Umožňuje Vysokou svetlou Plus Nízky prevodový pomer znižuje torzia .

Powered Pre Motor veľkosti 180 súčasťou dodávky A LiPo batérie SCX24 Západka Ukazuje, súťaže a charizma na cestách . Pozrite sa na to, že telo Západka, so svojimi úzkymi držanie tela, objemné Kapota, realistický ovládač obrázok a realistické roll cage tvarovaný s realistické svetlo bar. Realizmus pokračuje na zem, kde nájdete KMC XD229 licencovaný kolesá Mačetu Plaziť zabalené v Nitto Chodník Grappler pneumatiky.