Obchod

Vlastné kuchár bobblehead z foto na figúrky so psom na mieru psa figúrky miniatúr, čína bobblehead výroba 0 thumb
Vlastné kuchár bobblehead z foto na figúrky so psom na mieru psa figúrky miniatúr, čína bobblehead výroba 1 thumb
Vlastné kuchár bobblehead z foto na figúrky so psom na mieru psa figúrky miniatúr, čína bobblehead výroba 2 thumb
Vlastné kuchár bobblehead z foto na figúrky so psom na mieru psa figúrky miniatúr, čína bobblehead výroba 3 thumb
Vlastné kuchár bobblehead z foto na figúrky so psom na mieru psa figúrky miniatúr, čína bobblehead výroba 4 thumb
Vlastné kuchár bobblehead z foto na figúrky so psom na mieru psa figúrky miniatúr, čína bobblehead výroba 5 thumb

Vlastné kuchár bobblehead z foto na figúrky so psom na mieru psa figúrky miniatúr, čína bobblehead výroba

€222.15 €157.73

Štítky: bobblehead v aute, bobblehead na palubnej doske auta, studená figúrka pes, 25. výročie sailor moon, booble hlavu, graf figúrka pes, insid sa, dummy pre auto, ženy figúrka pes, bobblehead.

  • - Kód: w11426
  • - Skladom
  • Kategória: Home Decor

Používame len originálne fotografie ukázať našej práce!!! Uvidíte skutočné dool. To je dôležité pre nášho klienta, si myslím. TO, ČO VIDÍTE JE TO, ČO DOSTANETE! Upozornenie: cena položky je len pre bábiku cenu, to je nemusia zahŕňať dodatočné scenérie ako: domáce zvieratá a zvieratá, kvety alebo iné predmety v ruke alebo na základňu, extra pozadí, atď. Môžete vlastný niečo, prosím, povedať svoje myšlienky, aby náš obchodný zástupca vedieť, koľko to bude stáť. Uvedené v ... "deň moji rodičia mi dal môj pes, moja sestra je krásne svadobné, že sunny beach deň s celou rodinou, narodenie moja dcéra, moja tridsať narodeniny ..." Život je plný spomienok, okamihy a zážitky. Ľudí, okolnosti, z miesta. Sad dní prekonať a šťastné dni, ktoré nám pomáhajú obnoviť tie najťažšie. Používame fotografie, staré videá, výstrižky, že sa budeme držať, film, vstupenky, ktoré sme sa zúčastnili ... a údaje, ktoré zvečniť svoje spomienky? Turui Figúrky vám dáva možnosť mať každý deň a na celý život, všetky tie nezabudnuteľné minút cez nový koncept, osobné údaje, ísť ďalší krok vo svete darčeky. Chcete vedieť čo vám ponúkame? 100% prispôsobenie: Sme prispôsobenie tváre, telá, oblečenie, účesy, farba očí a vlasov útvaru, že ste sa nás opýtať. Môžete pridať detaily, objekty, scenáre, nápisy, atď Darčeky pre všetkých typov udalostí: Sme, aby údaje svadby, communions, narodeniny, výročia, profesie, športy, záľuby, zvieratá, deti, celebrity ... všetko je možné! Inšpirovaný fotografiami: pracujeme prostredníctvom fotografií. Odosielanie fotografií e-mailom alebo na pole správy a poradíme vám, od prvého okamihu, bez záväzkov.

Materiál na život: Sme výrobu svojich postáv z vysoko odolný a všestranný materiál, moldable plastové živice, ktorá umožňuje, aby sa vaše údaje, aby vydržali po celý život.

Práce vykonané ručne: práca je V 100% ručne vyrábané. Začneme s suroviny a pracujeme to tým, rezbárstvo a dáva jej tvar.

Exkluzívne: Každá práca je 100% personalizované a originálne, že je, žiadne dve nie sú rovnaké. Objednávky sú pre a pre vás s celkovou exkluzivitu.

Doba spracovania: toto sú podrobné elaborations, ktoré vyžadujú minimálne 6 až 15 pracovných dní na ich výrobu.

Loď na Svete: tovar zasielame do všetkých svetových. Objednávky sú prijímané 15-35 dní podľa inej krajine po tom, čo sme vás informovali o doručenie.

Číselné údaje s vaším tvár: Sme získali primerané podobnosť. Nechceme, aby údaje v 3D, ale my práce inšpirovaný fotografiami, ktoré nám zašlete sa snaží rešpektovať údaje naplno. Vždy sme vás informovali o žiadne špecifikum tak, že ich budete mať v mysli.

Rozmery: údaje je 15-18 cm. Rozmery základne závisí na šírke obrázok. Môžeme urobiť väčšie čísla na žiadosť klienta. Opatrenia sú indikatívne; Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov z hľadiska proporcionality a končí, sme vždy rešpektovať kritériá umelca.

Kontakt teraz pre váš jedinečný darček. Poradíme vám, pomôžeme vám urobiť rozhodnutie, dáme vám nápady a my formalizovať vašej objednávky. Pošlite nám svoje fotografie a dať niečo jedinečné. Budeme čakať na vás!

Po Predajný Servis A Zrieknutie Sa Práv Politiky:

budeme vás vidieť prácu na každom kroku a počúvať vaše rady a urobiť zmenu a zlepšenie, podľa vašej predstave. ale musíte vedieť, že naše umelecké diela je dar, alebo svadobnú tortu vňaťou alebo môžete povedať, že to je hračka, môžete vidieť náš skutočný práce podobnosť fotografie všade v našom obchode. pretože sme používajte len originálne hotové fotografie pre iných klientov z našich diel. sme si istí, že podobnosť 70% a sme si istý, že to je 100% ručne vyrábané. žiadne dve práce sú rovnaké. to je, ako môžete, ale nie je isté s vami na 100%. Nie sme istí, že ste na 100%, podobných vašej tváre. ak ste veľmi vysoko dopyt podobnosti alebo každý podrobnosti dokonalé, ako si myslíte. prosím, poradí. Nemôžeme dokončiť svoje vysoko požiadavku, pretože tvár je 2,5-3 cm v priemere, tak z technického hľadiska, pochopte, prosím, sme nemôže dokončiť čisté ruky práce tak jemná na takom malom území. Môžeme len vrátenie 20-30% vašej platby pri práci štart a v prípade, že zmeníte svoj názor alebo nie je spokojný s tým, že funguje. Nemôžeme plne vrátenie pretože musíte zaplatiť umelec pracovný čas a materiálov. Keď figúrky sú dosiahla 70% podobnosť. To znamená, naša práca je hotová. Môžeme dokončiť objednávku a loď je ako nášho vlastného uváženia, alebo rozsudkov. Prosím pochopenie. A ak nie ste spokojní s aktuálne pracuje. Môžeme urobiť malé úpravy na tvár a zlepšiť to dva alebo tri krát podľa vašej rady.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: TuRui figúrky
  • Regionálne Funkcie: Európa
  • Tému: ľudia
  • Materiál: HlinaRecenzie

Benjaminbertoldi
2020-12-09
1/5
After mounting all parts of the figures, the seller separately put the doll on the long neck and made the girl taller than the boy. In addition to adding an accessory that did not appear in the photo. I sent the final photo when the product was already sent and nothing could be done. It was for gift, he didn't want to make a partial refund, nor aliexpres takes over. Chinese product does not provide reliability or guaranteed service to the buyer. If something goes wrong, you lose money and the figure gets you in bad shape and there's no going back. I don't recommend buying this kind of jobs and so far away without you claiming anything.