Obchod

ONTi 1000Mbps Multimode LC-LC vlákniny patch kábel Vlákniny Patch Kábel UPC LC-ST MM Optické Vlákno jumper Duplex OM2 3 m 10 m 30 m 0 thumb
ONTi 1000Mbps Multimode LC-LC vlákniny patch kábel Vlákniny Patch Kábel UPC LC-ST MM Optické Vlákno jumper Duplex OM2 3 m 10 m 30 m 1 thumb
ONTi 1000Mbps Multimode LC-LC vlákniny patch kábel Vlákniny Patch Kábel UPC LC-ST MM Optické Vlákno jumper Duplex OM2 3 m 10 m 30 m 2 thumb
ONTi 1000Mbps Multimode LC-LC vlákniny patch kábel Vlákniny Patch Kábel UPC LC-ST MM Optické Vlákno jumper Duplex OM2 3 m 10 m 30 m 3 thumb
ONTi 1000Mbps Multimode LC-LC vlákniny patch kábel Vlákniny Patch Kábel UPC LC-ST MM Optické Vlákno jumper Duplex OM2 3 m 10 m 30 m 4 thumb

ONTi 1000Mbps Multimode LC-LC vlákniny patch kábel Vlákniny Patch Kábel UPC LC-ST MM Optické Vlákno jumper Duplex OM2 3 m 10 m 30 m

€18.17 €9.08

Štítky: hua wei hg8010h epon, ftth, vsol olt, sekáčik optický, optický, gpon router, wifi zte f660, onú exkluzivitu, toyota fj cruiser príslušenstvo vzduchu, vnútorné optické drop kábel.

  • - Kód: w11566
  • - Skladom
  • Kategória: zľava


  • Vlákna Typu: Multimode
  • Položka Dĺžka: 3M
  • Oem: Áno
  • Číslo Modelu: 1000Mbps LC-LC MM Duplex
  • Certifikácia: CE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Konektora: LC/UPC
  • Názov Značky: ONTi