Obchod

3M VHB 4910 Jasné, Obojstranné Pásky 9mm Kruh 1 mm Hrubé Akrylové Penové Lepidlo transparentné 100 nálepky/Veľa 0 thumb
3M VHB 4910 Jasné, Obojstranné Pásky 9mm Kruh 1 mm Hrubé Akrylové Penové Lepidlo transparentné 100 nálepky/Veľa 1 thumb

3M VHB 4910 Jasné, Obojstranné Pásky 9mm Kruh 1 mm Hrubé Akrylové Penové Lepidlo transparentné 100 nálepky/Veľa

€13.11 €12.46

Štítky: Kruh 3m, krycie pásky, páska vhb, 3m kruhu pásky, penové pásky obojstranné 1mm, 1 mm penové pásky, zadarmo plynová maska, 3m vhb, 3m páska vhb, obojstranné pásky pad 1mm.

  • - Kód: w22278
  • - Skladom
  • Kategória: zľava

Táto aukcia je za 100 ks kolo 9 mm 3M VHB 4910 Obojstranné Pásky Značka: 3M Model: VHB 4910:Veľmi Vysoká Dlhopisov Lepidlo na Zips Veľkosť: Okolo 9 mm Farba: transparentná Hrúbka:1mm Teplota Resistance : Minúty Hodín 300°C(149°C) / Dni, Týždne 200°F(93°C) Dôležité Upozornenie: Môže sa nepoužívajú v stene,drevené a plyšové povrchu.

Popis

Má silné viskozita, dobrá uv odolnosť, rozpúšťadlo odpor, má tiež mäkkou, priložiť, vlastnosti, vysokú pevnosť v ťahu, šmyku silu, môžu byť použité na zaskrutkujte skrutky, nity, zváranie a iné tradičné pevné metóda, pevné s obojstranné pásky, aby sa produkt, povrch hladký, krásne, prevádzkové viac jednoduché, tesnenie lepšie, viac trvalé účinky, trhať otvoriť oblečenie je veľmi pohodlné.

Odporúčané Aplikácie Dekoratívnych materiálov a trim Štítky a logá Elektronické zobrazí Panel rám Stiffener na panel

Ako používať túto pásku?

Čistenie :Pre maximálnu pevnosť,povrch musí byť čistý, suchý, hladký, ani hrdza a ropného znečistenia .Typické čističe obsahujúce rozpúšťadlá sú heptán alebo izopropyl alkoholu.

Tlak : Tlak na lepidlo a povrch môže pomôcť zlepšiť pevnosť,valčekom alebo stôl môže byť použitý.

Čas : Po aplikácii, pevnosť zvýši, ako lepidlo tokov na povrch. Pri izbovej teplote približne 50% konečná pevnosť sa dosiahne po 20 minútach, 90% po 24 hoursand 100% po 72 hodinách.

Teplota :Ideálny aplikácii teplota 70°C do 100°F (21degree celzia, na 38degree celzia).Prevádzková teplota by nemala byť nižšia ako 10 stupňov celzia, teplota je príliš nízka, bude viesť k vytvrdnutí dlhšie. Ak je teplota príliš nízka, presun materiálu a lepiacej pásky do teplej vnútorné skladovanie alebo na vykurovanie liečby.

Otázka: koľko percent konečná pevnosť môžem očakávať okamžite po aplikácii? Po 24 hodinách? Po 72 hodinách?

A. Okamžite po aplikácii je vyrobený, asi 60% pevnosť sa dosiahne. Ako lepidlo pokračuje na mokré-out povrchu, môžete očakávať, že bond byť na asi 75% - 80% po 24 hodinách. Po 72 hodinách, 95%+ z pevnosť sa dosiahne. Bond bude aj naďalej stavať s časom.

Otázka: Je pásky rozpúšťadiel, odolný?

A. Áno, 3M akrylová penové pásky sú odolné voči väčšine bežných automobilov, rozpúšťadlá, ako je benzín, motorová nafta, podložka rozpúšťadlo, atď. Rozpúšťadlo odolnosť je funkcia typu rozpúšťadlo, čas expozície a teploty.

Otázka: Prečo nemá pásky pocit, lepkavé?

A. 3 M vysoký výkon akrylové lepidlá majú tendenciu byť pevné a suché na dotyk. Sú určené na lepenie materiálov, iné ako kože. V lepidlá používané sú navrhnuté tak, aby ste dosiahli optimálny výkon a priľnavosť k automobilov, substrátov a komponentov. Prírodné oleje a vlhkosti z pokožky sa môže líšiť od osoby k osobe a ovplyvňujú "palec odvolanie" z 3M Akrylová Penové Pásky. Na jednu osobu, pásky môžu cítiť veľmi lepkavé a pre iného to môže cítiť oveľa menej lepkavé na dotyk. Rozdiel v "palec odvolanie" je v variant 2 jednotlivca pokožky povrchy nie lepidlo.

Q. časť nie je v súlade so vozidla. Čo by mohlo byť zle?

A. Oblasti vyšetrovať pre zlá priľnavosť alebo výkon patrí: Kontrola povrchovej kontaminácie. Na podkladoch musia byť čisté a bez akýchkoľvek kontaminantu. Toto je najčastejšou príčinou nízkej adhézie. Skontrolujte povrch zápas. Sú dva povrchy, ktoré majú byť lepené dobrý zápas? Skontrolujte správne uplatňovanie tlak a mokré-out. Skontrolujte zadnú komponentu pre rovinnosť. Kontrola inštalácie pre správne postupy.


  • farba: Transparentné
  • Lepiaca Páska Typ: Obojstranné Pásky
  • Veľkosť: Round 9 mm
  • Hrúbka: 1mm
  • Druh: Lepiaca Páska
  • Číslo Modelu: 3M 4910