Obchod

10/100/1000M, Ethernet vlákniny prepínač 2 RJ45 UTP 2 SC fiber Gigabit Optických Médií Converter 2SC 2RJ45 Ethernet PCB 0 thumb
10/100/1000M, Ethernet vlákniny prepínač 2 RJ45 UTP 2 SC fiber Gigabit Optických Médií Converter 2SC 2RJ45 Ethernet PCB 1 thumb
10/100/1000M, Ethernet vlákniny prepínač 2 RJ45 UTP 2 SC fiber Gigabit Optických Médií Converter 2SC 2RJ45 Ethernet PCB 2 thumb
10/100/1000M, Ethernet vlákniny prepínač 2 RJ45 UTP 2 SC fiber Gigabit Optických Médií Converter 2SC 2RJ45 Ethernet PCB 3 thumb
10/100/1000M, Ethernet vlákniny prepínač 2 RJ45 UTP 2 SC fiber Gigabit Optických Médií Converter 2SC 2RJ45 Ethernet PCB 4 thumb
10/100/1000M, Ethernet vlákniny prepínač 2 RJ45 UTP 2 SC fiber Gigabit Optických Médií Converter 2SC 2RJ45 Ethernet PCB 5 thumb

10/100/1000M, Ethernet vlákniny prepínač 2 RJ45 UTP 2 SC fiber Gigabit Optických Médií Converter 2SC 2RJ45 Ethernet PCB

€17.89 €9.30

Štítky: v trubice zosilňovač, konektor rj45, btc baník, dell switch gigabit, sekáčik optický, led matice idi, usb port, malý gigabit switch, sieťový prepínač, biela prepínač ethernet.

  • - Kód: w22437
  • - Skladom
  • Kategória: zľava

poznámka: Predvolená s 1pcs 1310nm strane Vlákniny modul a 1pcs 1550nmB bočné, 2ks 1550nm B Strane alebo 2ks 1310nm strane môže byť podľa požiadavky.

Gigabit Ethernet Switch 2G2E Série Vlákniny Switch Gigabit 2G2E je Ethernetový Vlákniny Spínač, ktorý je špeciálne určený pre monitorovanie siete. Má 2*10/100/1000Mbps Ethernet porty a 2*1.25 gb / S vlákniny porty. Prijíma Marvell čipy zabezpečiť, nízka spotreba energie a vysoká stabilita. Rozširuje prepravnú vzdialenosť sietí od 100 m do 120 km cez medené káble. Môže rozšíriť prepravnej vzdialenosti; existuje aj mnoho ďalších výhod, ako je izolácia ochrany, dobré zabezpečenie dát, pracovné stabilitu a ľahkú údržbu. Hlavné Rysy: 1.Podporu prepínanie medzi 10/100/1000Base-TX a 1000Base-SX/LX 2.2*1.25 gb / S, full-duplex vlákniny porty a 2*10/100/1000M, Ethernet porty s auto-negotiation funkcia 3.Podpora 1000M, rýchlosť, MDI/MDIX a half/full-duplex s auto-negotiation funkcia 4.Každý port má kompletné LED Indikátor 5.Podpora režime single jednovláknová,v jednom režime dual vlákniny ,multi-režim dual vlákniny a SFP slot 6.Podpora IEEE802.1d Spanning Tree 7.Podpora high performance QoS funkcie na každý port, 8.Podpora 5-12V napätie vstupný 9.Podpora IEEE 802.3 x flow control a späť kontroly tlaku 10.Nevyžaduje žiadnu konfiguráciu a bude okamžite pracovať hneď, ako si moc až 11.Nízka spotreba energie čip s chladiča postavený v zabezpečiť, dlhoročný efektívnu prevádzku

Špecifikácie:

Štandardy

SOM EEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Flow control

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet Port

Konektor: RJ45

Prenosová Rýchlosť: 10/100 /1000 M

Vzdialenosť: 100 m

UTP Typ: UTP-5E alebo vyššej úrovni

Vlákno Port

Konektor: SC/FC/ST/SFP slot

Rýchlosť Prenosu Dát: 1.25 Gb / S

Optické Vlnová dĺžka: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Vzdialenosť: 550m~120km

Výkon

Spracovanie Typ: Ukladať a posielať ďalej

MAC Veľkosť Stola: 4K/6K/ 8K

Buffer Space: 500kbs/ 1Mbit /2Mbit

Jumbo Paketov: 1518 byte

Späť šírka pásma: 3,8 G/ 5.6 G /7.2 G

Časové Oneskorenie: <150µs

Moc

Napájanie typ: externé napájanie

Vstupné Napätie: AC100V~240V 50/60Hz

Konektor: DC Pätice

Pracovné Napätie: 5-12V

Spotreba Energie: 2.2 W~3.5 W

Transmissin Vzdialenosť

Twisted Pair: 100m (CAT5e, CAT6 kábel)

Muti-mode: 2 km

Single-mode: 3/ 20/40/60/80/100km

MTBF

100, 000 hodín

Záruka

1 rok

Životné prostredie

Skladovacia Teplota: -40~70℃

Prevádzková Teplota: -10~55℃

Relatívna Vlhkosť: 5-90% ( bez kondenzácie)

Mechanické Štruktúry

Rozmer: 215×107×26 mm

Hmotnosť: 0.15

Základná doska plošného spoja

OEM A ODM

Podporné

poznámka: Predvolená s 1pcs 1310nm strane Vlákniny modul a 1pcs 1550nmB bočné, 2ks 1550nm B Strane alebo 2ks 1310nm strane môže byť podľa požiadavky.

Gigabit Ethernet Switch 2G2E Série Vlákniny Switch Gigabit 2G2E je Ethernetový Vlákniny Spínač, ktorý je špeciálne určený pre monitorovanie siete. Má 2*10/100/1000Mbps Ethernet porty a 2*1.25 gb / S vlákniny porty. Prijíma Marvell čipy zabezpečiť, nízka spotreba energie a vysoká stabilita. Rozširuje prepravnú vzdialenosť sietí od 100 m do 120 km cez medené káble. Môže rozšíriť prepravnej vzdialenosti; existuje aj mnoho ďalších výhod, ako je izolácia ochrany, dobré zabezpečenie dát, pracovné stabilitu a ľahkú údržbu. Hlavné Rysy: 1.Podporu prepínanie medzi 10/100/1000Base-TX a 1000Base-SX/LX 2.2*1.25 gb / S, full-duplex vlákniny porty a 2*10/100/1000M, Ethernet porty s auto-negotiation funkcia 3.Podpora 1000M, rýchlosť, MDI/MDIX a half/full-duplex s auto-negotiation funkcia 4.Každý port má kompletné LED Indikátor 5.Podpora režime single jednovláknová,v jednom režime dual vlákniny ,multi-režim dual vlákniny a SFP slot 6.Podpora IEEE802.1d Spanning Tree 7.Podpora high performance QoS funkcie na každý port, 8.Podpora 5-12V napätie vstupný 9.Podpora IEEE 802.3 x flow control a späť kontroly tlaku 10.Nevyžaduje žiadnu konfiguráciu a bude okamžite pracovať hneď, ako si moc až 11.Nízka spotreba energie čip s chladiča postavený v zabezpečiť, dlhoročný efektívnu prevádzku

Špecifikácie:

Štandardy

SOM EEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Flow control

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet Port

Konektor: RJ45

Prenosová Rýchlosť: 10/100 /1000 M

Vzdialenosť: 100 m

UTP Typ: UTP-5E alebo vyššej úrovni

Vlákno Port

Konektor: SC/FC/ST/SFP slot

Rýchlosť Prenosu Dát: 1.25 Gb / S

Optické Vlnová dĺžka: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Vzdialenosť: 550m~120km

Výkon

Spracovanie Typ: Ukladať a posielať ďalej

MAC Veľkosť Stola: 4K/6K/ 8K

Buffer Space: 500kbs/ 1Mbit /2Mbit

Jumbo Paketov: 1518 byte

Späť šírka pásma: 3,8 G/ 5.6 G /7.2 G

Časové Oneskorenie: <150µs

Moc

Napájanie typ: externé napájanie

Vstupné Napätie: AC100V~240V 50/60Hz

Konektor: DC Pätice

Pracovné Napätie: 5-12V

Spotreba Energie: 2.2 W~3.5 W

Transmissin Vzdialenosť

Twisted Pair: 100m (CAT5e, CAT6 kábel)


  • Prepnúť Typ: Gigabit Swtich
  • Názov Značky: tapirapeco
  • Ethernet Port: 2 10/100/1000M, Ethernet port
  • Certifikácia: CE
  • Prenosová vzdialenosť: 20 km
  • Číslo Modelu: JYD-QZ0202
  • Režimu komunikácie: Full-Duplex A Half-Duplex
  • Názov produktu: vlákno prepínač
  • Zdroj Napájania: DC12V1A AC100V-240V(50-60HZ)
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • vlákno port: 2 port 1,25 G vlákniny
  • Vlnová dĺžka: 1310/1550nm



Recenzie

Dagulf11
2020-12-02
5/5
Top recommend
Pedros1989
2020-08-17
5/5
Good and cheap product.
Razeev 1986
2020-08-29
5/5
Estou satisfeito
Lizik Puh
2020-10-08
5/5
Very satisfied thank you we will do more business